ADR-833A, Модуль керування автоматичним пожежогасінням

Наявність У наявності
SKU
ADR-833A
Адресно-аналоговий блок керування пожежогасіння ADR-833 контролює, керує та активує системи автоматичного пожежогасіння. ADR-833 - це багатовхідний/-вихідний блок керування, під'єднаний і контрольований адресно-аналоговим пультом керування ADR-3000.
 
 
Пожежні детектори, що працюють з автоматичною системою пожежогасіння, контролюються за допомогою адресно-аналогового пульта управління. Керування пожежогасінням і команди виконуються ADR-833 при отриманні вказівок від ADR-3000.
 
Автоматичний блок керування пожежогасінням ADR-833 призначено для контролю, керування і ввімкнення систем автоматичного пожежогасіння.
 
Пожежні детектори, які є частиною автоматичної системи пожежогасіння, контролюються з адресно-аналогового пульта керування. Керування пожежогасінням і команди виконуються ADR-833 через аналогову замкнуту реєструвальну схему.
 
 
ADR-833 містить 3 контрольовані виходи, 2 реле і 3 контрольовані входи.
 
ADR-833 працює від живлення 24 В постійного струму, що подається безпосередньо з пульта керування або з такого віддаленого джерела живлення, як адресно-аналоговий блок живлення ADR-34А або ADR-9090P компанії Telefire.
 
ADR-833 є адресно-аналоговим пристроєм, керованим адресно-аналоговим пультом керування, і навіть із кількома входами та виходами займає всього одну адресу.
Напишіть свій відгук