Адресно-аналогова панель керування ADR-3000E
ППКП ADR-3000 контролює, відображає стан і активізує виконавчі пристрої, як-от сирени, сурми, світлові сповіщувачі, дистанційні індикаторні панелі, автододзвонювачі та системи автоматичного пожежогасіння.
ADR-3000 - сучасний прилад приймально-контрольний пожежний (надалі ППКП), що використовує технологію аналогової адресації для контролю і моніторингу за станом вхідних і вихідних тривожних пристроїв. До ППКП ADR-3000 можуть бути під'єднані різні пожежні сповіщувачі (надалі - ІП), як-от: іонізаційні димові, оптичні димові, комбіновані T°C/дим, CO/дим, теплові максимальні та диференціальні, сповіщувачі витоку газу та ручні пожежні сповіщувачі.
ППКП ADR-3000 сертифікована на відповідність стандартам Ізраїлю 1220 частина 2, європейському стандарту EN-54, стандарту Сінгапуру CP-10, стандарту UL-864.
Безадресні ТРИВОЖНІ пристрої можуть бути під'єднані до системи за допомогою адресного вхідного або вихідного модуля. Виконавчі пристрої можуть підключатися до основних сигнальних виходів на кон трольній панелі або включатися в систему за допомогою спеціального адресного вихідного модуля. ADR-3000 здійснює індивідуальний контроль та індикацію стану кожного адресного пристрою, що входить до системи. Контролюються такі характеристики, як чутливість, передтривога, тривога, несправність і необхідність обслуговування адресних сповіщувачів. ADR3000 здійснює адаптацію димових сповіщувачів до умов навколишнього середовища за допомогою функції (Drift compensation), що дає змогу зберігати чутливість сповіщувачів навіть у дуже запилених об'єктах. Умови активації кожного виконавчого пристрою можна задавати від контрольної панелі, до якої він під'єднаний, або через багатопанельну мережу. ППКП має дуже гнучку структуру, що полегшує процеси проєктування та встановлення. ППКП може нарощуватися і пройти етап від однієї ППКП до цілої мережевої версії, що об'єднує окремі поверхи і навіть цілі будівлі. ADR3000 має функцію "Пристрої під контролем", що вимагають стандарти UL і EN. Ця функція дає змогу вмикати вихідні пристрої не за сигналом ТРИВОГА, а за сигналами, як-от, приміром, падіння тиску газу у вогнегаснику або відсутність води у спринклерній системі. Після спрацьовування вихідного пристрою він не замикається, по закінченню сигналу, що призвів до його спрацьовування, повертається в нормальний стан без втручання людини.