Датчик повітряної лінії з автономним живленням Інтелектуальний індикатор несправності Smart Navigator 2.0

Наявність У наявності
SKU
SMART NAVIGATOR 2.0

Пристрій Smart Navigator 2.0 забезпечує безперервний моніторинг повітряної лінії і передає виміряні значення та інформацію про несправність в диспетчерську. Це дозволяє інженерам (чи використовуваним автоматичним алгоритмам) негайно ініціювати переключення та прийняти рішення по відновленню лінії.

Індикатор є автономним датчиком, який використовує як джерело живлення саму повітряну лінію. Для подачі живлення в періоди низького струму навантаження або його відсутності використовується літієвий акумулятор, що заряджається.

Кожен пристрій легко та надійно закріплюється на фазному провіднику повітряної лінії. У кожній точці моніторингу використовується набір з трьох пристроїв, що включає один основний та два додаткові пристрої. Основний пристрій підтримує зв'язок безпосередньо з системою SCADA по мережі без необхідності встановлення на щоглі будь-якого додаткового комунікаційного обладнання.

  • Швидке виявлення несправностей – одночасно на місці та в диспетчерській;
  • Віддалений моніторинг вимірюваних величин - висока точність вимірювання струму, потокорозподілу навантаження та температури провідника;
  • Вбудований зв'язок WAN – на щоглі не потрібно встановлювати будь-який пристрій, швидка та проста установка знижує витрати;
  • Віддалене налаштування та оновлення через iHost або локально через USB-передавач;
  • Висока доступність повітряних ліній електропередач середньої напруги призводить до скорочення часу простою.
Напишіть свій відгук