Віддалений моніторинг іHost ComPass AX12 (Horstmann)

Наявність У наявності
SKU
COPMPASS AX12 (Horstmann)
Детальную информацию см. в разделе "Документация".

Пристрій ComPass AX12 є компактне рішення, що об'єднує індикатор замикання на землю і короткого замикання з вбудованим RTU (віддаленим терміналом). Сигнали тривоги та попередження негайно передаються в систему SCADA з міткою дати / часу. Ця функція допомагає підвищити ефективність за рахунок збільшення надійності і зниження часу відключення електричних розподільних мереж.

Крім того, це рішення віддаленого моніторингу, що встановлюється під землею, забезпечує контроль важливих параметрів електричної мережі середньої напруги, наприклад, потокорозподілу навантаження по фазах і температури, передаючи ці та інші дані в диспетчерську. Дана інформація дуже важлива для розподілу історії подій, створення інтерактивних графіків тенденцій і інтеграції карти GIS.

Енергетичні компанії отримують можливість аналізувати і оцінювати різноманітну інформацію, що веде до кращого розуміння та управління складними підземними електричними мережами середньої напруги. Крім того, за рахунок використання цієї інформації компанії зможуть бути більш активними в запобіганні виникнення несправностей. Виміряні значення, мережеві події і додаткова інформація передаються на захищений сервер, доступ до якого можна отримати з будь-якого пристрою, що має доступ до мережі. Також доступні повідомлення по електронній пошті і / або SMS.

Інтуїтивний і зручний для користувача додаток iHost від Horstmann дозволяє отримувати інформацію про мережу в будь-який час, а не тільки в разі відключення.

Віддалений моніторинг iHost ComPass AX12

  • Вбудований індикатор короткого замикання і замикання на землю;
  • Збір і передача інформації про несправності та інших даних;
  • Постійний моніторинг струму з вибором фази;
  • Встановлюється при модернізації, проста і швидка установка;
  • Двунаправлена передача даних на iHost.
Напишіть свій відгук