Випробувальний пристрій НЕПТУН

Наявність У наявності
SKU
НЕПТУН

Випробувальний пристрій НЕПТУН призначений для перевірки простих засобів релейного захисту та автоматики типу струмових реле, реле напруги, реле часу безпосередньо на енергооб'єктах.

Опис пристрою для перевірки простих захистів НЕПТУН:

Пристрій НЕПТУН живиться від однофазної мережі змінного струму частотою 50 Гц напругою 220 В і виконує наступні основні функції:

  • формування синусоїдального струму регульованої сили;
  • формування синусоїдального або постійного вихідної напруги регульованої величини;
  • вимір формуються значень струму і напруги;
  • вимірювання часових параметрів.

Пристрій НЕПТУН видає наступні вихідні сигнали:

  • змінна напруга частотою 50 Гц від 0 до 240 В або від 0 до 25 В при струмі до 2 А з плавним регулюванням (короткочасно - до 5 А);
  • постійна (випрямлена зі згладжуванням) напруга від 0 до 320 В або від 0 до 35 В при струмі до 2 А з плавним регулюванням (короткочасно - до 5 А);
  • змінний струм частотою 50 Гц від 0 до 10 А (25 В макс.), від 0 до 20 А (12 В макс.) або від 0 до 40 А (6 У макс.) з плавним регулюванням.

 

Пристрій НЕПТУН вимірює видається вихідна напруга з класом точності 2,5. Передбачено розбиття всієї шкали на два діапазони "0-25 (= 0-35) В і" 0-250 (= 0-350) У для підвищення точності регулювання і вимірювання при малих значеннях.

УстройствоНЕПТУН вимірює видається вихідний струм з класом точності 2,5.
Передбачено розбиття всієї шкали на три діапазони 0-10, 0-20 і 0-40 А для підвищення плавності регулювання і точності вимірювання.

Пристрій НЕПТУН дозволяє вимірювати видається активну потужність.
Діапазон вимірювання потужності від 0 до 1000 Вт.

Пристрій НЕПТУН дозволяє вимірювати час спрацьовування реле від моменту включення навантаження тумблером до спрацьовування контактів перевіряється реле. При цьому на обмотку реле подається попередньо встановлене значення струму або напруги. Контакти перевіряється реле живляться окремим постійною напругою близько 150 В, що виробляється пристроєм і ізольованим від усіх інших ланцюгів. Пристрій вимірює час спрацьовування контактів з дискретністю близько 2 мс і відносною похибкою не гірше 1%. Максимальний час, що відображається на індикаторі - 99,999 с. При великих часах перемикання рахунок знову починається з 0.

Від замикань в ланцюзі навантаження підведення мережі і вихідні ланцюги напруги захищені плавкими запобіжниками.

У пристрої введений ряд послідовних резисторів, що дозволяють поліпшити форму і збільшити плавність регулювання вихідного струму. Ці резистори також дозволяють стабілізувати значення вихідного струму при навантаженню, що змінюється, наприклад, при перевірці реле прямої дії, які працюють за схемою з дешунтуванням.

Засоби вимірювання пристрої мають цифровий відлік показань. При вимірі напруги або струму спрацювання додатково розраховується коефіцієнт повернення перевіряється реле з можливістю усереднення за кількома вимірами. На індикаторі одночасно відображаються поточні видаються значення струму і напруги обраного вихідного каналу, в залежності від натиснутої кнопки "Канал U" або "Канал I".

При включеному тумблер "Фіксація" можна при регулюванні "заморозити" поточні показання струму, напруги або потужності на індикаторі в момент спрацьовування контактів перевіряється реле.

Момент перемикання контактів перевіряється реле супроводжується короткочасним звуковим сигналом для полегшення зчитування значень з індикатора.

У пристрої застосована клавіатура з 6 кнопок і двухстрочний рідкокристалічний індикатор з підсвічуванням для відображення всіх вимірюваних величин.

Діапазон регулювання та вимірювання напруги змінного струму, В
- на межі ≈ 25 В
- на межі ≈ 250 В

1÷25
10÷240
Діапазон регулювання та вимірювання напруги постійного струму, В
- на межі = 35 В
- на межі = 350 В

1÷35
10÷320
Діапазон регулювання та вимірювання сили змінного струму, А
- на межі ≈ 10 А
- на межі ≈ 20 А
- на межі ≈ 40 А

0,1÷10
0,2÷20
0,4÷40
Діапазон вимірювання часу спрацьовування і відпускання контактів перевіряється апарату, с 0,002÷99,999
Відносна похибка вимірювання ефективного значення струму і напруги,% ± 2,5% от диапазона
Абсолютна похибка вимірювання часу перемикання, не більше, с (0,01 × Тизм + 0,002)
Напруга живлення, В / Гц 187÷242 / 50±1
Споживана потужність по ланцюгах живлення, Вт 500
Напрацювання на відмову, годин, не менше 5000
Габаритні розміри блоку, мм, не більше 480 × 300 × 170
Маса, кг, не більше 16
Середній термін служби з заміною комплектуючих виробів не менше, років 10
Електричний опір ізоляції між ізольованими ланцюгами і корпусом в робочих умовах не менше, МОм 5
Електрична міцність ізоляції 50 Гц / 60 с, В 1500
Напишіть свій відгук