Пневматичний ручний нагнітальний насос P60

Наявність У наявності
SKU
P60

Ручний нагнітальний насос створює надлишковий тиск або вакуум для випробування, регулювання або калібрування пристроїв тиску будь-якого типу.

Завдяки своїй невеликій вазі та компактній конструкції ручний нагнітальний насос можна використовувати безпосередньо на місці розташування об'єкта випробування.

Під час використання ручного нагнітального насоса до нього необхідно під'єднати еталонний манометр і об'єкт випробування.

КОНСТРУКЦІЯ ПНЕВМАТИЧНОГО РУЧНОГО НАГНІТАЛЬНОГО НАСОСА

Комплект поставки та приладдя:

  • Ручний нагнітальний насос.
  • Напірний шланг: Напірний шланг герметично приєднується до насоса ще на заводі. Під час експлуатації, зберігання і транспортування напірний шланг повинен залишатися на нагнітальному насосі. Слід уникати демонтажу напірного шланга.
  • Інструкція з експлуатації.
  • Приналежності (опціонально).

Як приладдя можна замовити валізу для транспортування, комплект перехідників, комплект ущільнень і еталонний манометр.

  • Валіза для транспортування (арт.: EPPM040KOFFE01): Завдяки точній за розміром прокладці з твердої піни валіза забезпечує оптимальний захист для нагнітального насоса та іншого приладдя. Відділення для документації знаходиться в кришці валізи за прокладкою.
  • Комплект перехідників (арт.: EPPM040ADAPT01): Комплект перехідників складається з 11 перехідників для всіх серійних напірних з'єднань із цапфою або без.
  • Комплект ущільнень (арт.: EPPM040DICHT01): У комплект ущільнень входять плоскі ущільнення і кільця ущільнювачів круглого перетину для серійних напірних з'єднань.
  • Змінний напірний шланг з ущільненнями (арт.: EPPM040SCHLA01): Можливе замовлення напірного шланга як запасної деталі з усіма необхідними ущільненнями.
  • Еталонні манометри фірми SIKA: Можливе використання різних типів еталонів із програми постачання фірми SIKA.

 

ПРИНЦИП РОБОТИ

Об'єкт випробування або випробовуваний пристрій тиску (надалі "об'єкт випробування") приєднують за допомогою накидного різьбового з'єднання напірного шланга.

Процес створення тиску здійснюється повторюваним здавлюванням рукояток насоса (вакуум: розтисканням рукояток). Внутрішня пружина повертає рукоятки в їхню вихідну позицію.

Рух насоса передається через штовхаючу штангу на поршень у корпусі насоса.

Відповідно до положення перемикального клапана там створюється тиск або вакуум. Завдяки конструкції насоса в об'єкті випробування і в еталонному манометрі створюється однаковий тиск або вакуум.

За допомогою клапана точного регулювання встановлюється необхідне значення тиску або вакууму. Клапан скидання тиску дає змогу зменшити або повністю скинути тиск або вакуум.

Значення створеного тиску або створеного вакууму відображається на еталонному манометрі та порівнюється з вимірюваною величиною об'єкта випробування.

За допомогою гайки з накаткою можна відрегулювати попередній натяг пружини і обмежити хід поршня помпи.

Напишіть свій відгук