Віддалений моніторинг iHost ComPass BX12 (Horstmann)

Наявність У наявності
SKU
COPMPASS BX12 (Horstmann)
Детальную информацию см. в разделе "Документация".

Пристрій ComPass BX12 є компактним рішенням, що об'єднує індикатор замикання на землю і короткого замикання з вказівкою напрямку на несправність і вбудований RTU (віддалений термінал).

Напруга вимірюється вбудованою системою виявлення напруги, такою як Wega. Також можливе відведення напруги через інтерфейси HR або з ізоляторів подільника через ємнісне з'єднання (комплект вимірювальних кабелів).

Повідомлення про короткі замикання, замикання на землю і вимірювані величини передаються в захищену систему iHost. Ця функція допомагає підвищувати ефективність за рахунок збільшення надійності і зниження часу відключення електричних розподільних мереж.

Крім того, це рішеннявіддаленого моніторингу, що встановлюється під землею, забезпечує контроль важливих параметрів електричної мережі середньої напруги, наприклад, потокорозподілу навантаження по фазах, передаючи всі отримані дані в диспетчерську. Дана інформація дуже важлива для розподілу історії подій, створення інтерактивних графіків тенденцій і інтеграції карти GIS.

Енергетичні компанії отримують можливість аналізувати і оцінювати різноманітну інформацію, що веде до кращого розуміння та управління складними підземними електричними мережами середньої напруги.

Крім того, за рахунок використання цієї інформації компанії зможуть бути більш активними в запобіганні виникнення несправностей.

Віддалений моніторинг iHost ComPass BX12 iHost ComPass BX12

  • Вбудований індикатор короткого замикання і замикання на землю;
  • Збір і передача інформації про несправності та інші дані;
  • Постійний моніторинг навантажень з вибором фази і моніторинг напрямків протікання струму навантаження, P, Q, S, cos φ, E;
  • Проста і швидка установка;
  • Двонаправлена передача даних на iHost.
Напишіть свій відгук