Віддалений моніторинг iHost Reporter 4.0 (Horstmann)

Наявність У наявності
SKU
REPORTER 4.0 (Horstmann)
Детальную информацию см. в разделе "Документация".

Пристрій Reporter 4.0 використовується для віддаленої сигналізації про короткі замикання, замикання на землю та інші стани на мережі середньої напруги. Інформація, зокрема, може передаватися пристроями ComPass B або ComPass B 2.0. Також вимірюються і контролюються напруга, струм, напрямок потоку навантаження, коефіцієнт потужності, потужність, енергія і частота.

Отримані звіти передаються на iHost по двонаправленому з'єднанню передачі даних. Пристрій Reporter 4.0 має міцний, захищений від атмосферних впливів корпус, призначений для настінного монтажу; для його налаштування можна використовувати програмне забезпечення для персонального комп'ютера на базі Windows і iHost.

Система iHost безпечно передає на SCADA отримані повідомлення про короткі замикання і замикання на землю; ці повідомлення можна отримати в будь-який час за допомогою пристрою, що має доступ до мережі. Крім того, повідомлення можна отримувати по електронній пошті і / або SMS.

Віддалений моніторинг iHost Reporter 4.0

  • Виявлення та передача цифрових станів, що генеруються, наприклад, індикаторами короткого замикання або замикання на землю, дверними контактами і т.п .;
  • Двонаправлена передача даних на iHost;
  • Необхідне додаткове джерело електроживлення.
Напишіть свій відгук