Сповіщувач пожежний димовий адресний TFO-480A

Наявність У наявності
SKU
TFO-480A
Аналоговий адресний димовий оптичний сповіщувач TFO-480A є сучасним пристроєм, відмінними рисами якого є :
 
  • Не містить радіоактивних матеріалів.
  • TFO-480A побудований на базі потужного процесора, який виконує первинну обробку сигналу. Остаточне прийняття рішення про видачу сигналу тривоги приймається контрольною панеллю.
  • Процесор TFO-480A має високу стійкість до різних шумів і адаптивність до мінливих умов довкілля та забруднення вимірювальної камери. Щойно рівень забрудненості камери досягне максимального значення і компенсувати забрудненість програмно буде неможливо, контрольна панель видасть сигнал несправності та повідомлення про необхідність проведення очищення сповіщувача. Мікропроцесор здійснює первинне опрацювання сигналу і керування вимірювальною камерою, залежно від параметрів, заданих із контрольної панелі, а також здійснює двосторонній зв'язок із контрольною панеллю.
  • Сповіщувач TFO-480A однаково добре визначає як дим від тліючого горіння, так і дим від горіння різних матеріалів.
 
Сповіщувач TFO-480A призначено для використання всередині приміщень, окрім тих, де постійно присутні дим, пил, пара або гази, які можуть спричинити корозію або руйнування сповіщувача.
 
Під час установлення сповіщувача TFO-480A необхідно дотримуватися вимог NFPA 72 і місцевих нормативних документів і стандартів у сфері пожежної безпеки.
 
Сповіщувач має використовуватися тільки з адресною аналоговою базою TFB-180. У разі використання виносної індикаторної лампи, має використовуватися тільки TFL-1AN виробництва компанії Telefire.
Для програмування адреси має використовуватися програматор PROG-4000.
 
Контрольна панель ADR-3000 безперервно контролює стан аналогових адресних сповіщувачів. Будь-яка несправність у сповіщувачі викличе сигнал несправності, який відобразиться на контрольній панелі.
 
Коли сповіщувач досягне рівня забруднення, який не зможе бути компенсований програмно контрольною панеллю, контрольна панель видасть сигнал несправності з повідомленням про необхідність проведення чищення детектора. У цей момент необхідно провести обслуговування сповіщувача (провести його очищення).
Напишіть свій відгук