Замовлення продукції:

  • за електронною адресою: eximpribor@ukr.net

  • за тел./факсом: +380 (44) 257-5794, 257-5896

Умови оплати:

  • повна або часткова передоплата (за погодженням з клієнтом);

  • при роботі за договором передоплата відсутня;

  • при роботі з дилерами можливе використання схеми «продукція під реалізацію».

Доставка продукції:

Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями «Нічний експрес», «Нова Пошта», «САТ» або іншими компаніями, що працюють в вашому регіоні. При експортних операціях вид транспорту обумовлюється в контракті (авіаційний, автомобільний або залізничний). Для отримання вантажу в офісі транспортної компанії, як правило, необхідно мати при собі паспорт, якщо одержувачем є фізична особа, і з'явитися особисто. Якщо в якості одержувача в вантажній декларації вказана особа юридична, то довіреній особі крім паспорта необхідно пред'явити лист-доручення з мокрою печаткою від організації.

«Нічний експрес»

Надає послуги з перевезення дрібних і середніх партій вантажів за встановленими маршрутами в Україні. Правила отримання вантажу та місцезнаходження офісу компанії в вашому місті можна дізнатися нНадає послуги з перевезення дрібних і середніх партій вантажів за встановленими маршрутами в Україні. Правила отримання вантажу та місцезнаходження офісу компанії в вашому місті можна дізнатися на сайті "Нічний Експрес".

«Нова пошта»

Доставка вантажів та кореспонденції по Україні «від дверей до дверей» і «зі складу на склад». Правила отримання вантажу та місцезнаходження офісу компанії в вашому місті можна дізнатися на сайті "Нова Пошта"

«САТ»

Українська логістична компанія, основною спеціалізацією якої є транспортна доставка надважких і складних вантажів. Правила отримання вантажу та місцезнаходження офісу компанії в вашому місті можна дізнатися на сайті "САТ".

«DHL Express»

Міжнародна компанія експрес-доставки вантажів і документів, лідер світового і українського логістичних ринків. "DHL Express"