Мікроміліомметр зі струмом до 40А ММО-40

Наявність У наявності
SKU
ММО-40

Вимірювач електричного опору (мікроміліомметр) "ММО-40" призначений для вимірювання електричного опору ланцюгів різних частин електрообладнання з повністю знятою напругою в широкому діапазоні вимірюваної величини.

Мікроміліомметр "ММО-40" забезпечує вимірювання опору обчислюючи його за значеннями струму і напруги на об'єкті випробування.

Вимірювання проводяться за чотирипровідною схемою і при заданому значенні струму, який підтримується стабільним у процесі вимірювання.

Опис режимів роботи:

 1. "Автодіапазон (0-5 А)": цей режим призначений для вимірювання невідомих заздалегідь величин опорів або оцінки їх величини. Прилад автоматично обирає один із наведених нижче діапазонів вимірювання і проводить вимірювання опору за струму, не більшого за 5 А. У цьому режимі унеможливлено подачу на об'єкт вимірювання струму більше ніж 5 А.
 2. "Розширений діапазон": цей режим призначений для вимірювання за струмів до 100 мА опорів від 20 кОм до одиниць міліОм. У цьому режимі проводять вимірювання омічного опору обмоток трансформаторів, що мають індуктивності в кілька десятків Генрі.
 3. Режим омметра "Діапазон 5 Ом; 0,5 А": у цьому режимі рекомендується вимірювати опір від 5 Ом до 5 мОм за струмів до 0,5 А.
 4. Режим міліомметра "Діапазон 0,5 Ом; 5 А": у цьому режимі рекомендується вимірювати опір від 0,5 Ом до 5 мОм за струмів до 5 А.
 5. Режим мікроомметра "Діапазон 50 мОм; 50 А": у цьому режимі рекомендується вимірювати опір від 50 мОм до 1 мкОм за струмів до 50 А. Час вимірювання в цьому режимі близько 3 с.
 6. "Режим 50 А; 10с": у цьому режимі рекомендується вимірювати опір контактів у виробах, що мають значну індуктивність (наприклад, опір контактів вимикачів, що містять трансформатори струму). У цьому режимі вимірювання опору проводиться за тим самим алгоритмом, що і в режимі "Режим "мікроомметра" 50 мОм; 50 А", але час вимірювання збільшено до 10 с. Це зроблено для того, щоб струм в об'єкті встиг дорости до максимального значення.

Межа допустимої додаткової похибки вимірювання, спричиненої зміною температури навколишнього повітря від нормальної (20±5°С) до будь-якої в межах робочої області, не перевищує половини межі допустимої основної абсолютної похибки вимірювання на кожні 10 град. зміни температури.

ММО-40 забезпечує виведення результатів вимірювань на рідкокристалічний дисплей (РКІ).

Джерело живлення - електрохімічні акумулятори типу ТР-3.2 (6В. 3,2Аг) з номінальною напругою 6 В ємністю 3200 мА-год (або аналогічні) - по 2 шт.

Кількість вимірювань при повністю заряджених акумуляторах залежить від режиму вимірювань. Мінімальна кількість вимірювань за струмів до 50А і тривалості вимірювань по 5 секунд становить 25 вимірювань з інтервалом по 20 секунд між вимірюванням.

Нормальні умови застосування:

 • Температура навколишнього повітря, °С, – 20±5;
 • Відносна вологість повітря, %,  – 30–50;
 • Атмосферний тиск, кПа (мм рт. ст.) – від 84 до 106,7 (від 630 до 795)

Робочі умови застосування:

 • Температура навколишнього повітря, °С, – від мінус 10 до плюс 40;
 • Відносна вологість повітря, %, – до 80 при 25 °С;
 • Атмосферний тиск, кПа (мм. рт. ст.) – від 84 до 106,7 (від 630 до 800)

Граничні умови транспортування:

 • Температура навколишнього повітря, °С, – від мінус 25 до плюс 55;
 • Відносна вологість повітря, %,  –  до 95 при 25 °С;
 • Атмосферний тиск, кПа (мм рт. ст.) – від 84 до 106,7 (от 630 до 800);
 • Транспортна тряска: кількість ударів за хвилину - 80-120, максимальне прискорення, м/с2 – 30.

Міри безпеки:

 • На місці експлуатації не повинно бути парів агресивних рідин (кислот і лугів).
 • Забороняється експлуатація у вибухонебезпечних середовищах!

Експлуатацію виробу може здійснювати один оператор з числа електротехнічного персоналу, який вивчив інструкцію з експлуатації, пройшов підготовку з практичної роботи з виробом і має групу з техніки безпеки в установках з напругою понад 1000 В не менше третьої.

Зовнішній вигляд обладнання може відрізнятися від вигляду на фото без шкоди технічним характеристикам.
Подробиці замовлення, комплектації та технічних характеристик необхідно уточнювати під час здійснення замовлення.

Напишіть свій відгук