Набір для візуально-оптичного, магнітопорошкового та капілярного контролю "ЕКСПЕРТ -2"

Наявність У наявності
SKU
«ЭКСПЕРТ -2»
Комплекти для візуально-оптичного, магнітопорошкового і капілярного контролю "ЕКСПЕРТ-1", "ЕКСПЕРТ-2" призначено для проведення неруйнівного контролю візуально-оптичним, магнітопорошковим і капілярним методами за допомогою приладів і засобів, що входять до комплекту.
 
 
Комплекти можуть експлуатуватися в цехових, лабораторних, польових умовах, на висотних об'єктах і в умовах, де енергопостачання ускладнене або неприпустиме за правилами техніки безпеки.
 
 
Намагнічувальний пристрій на постійних магнітах виконано у вигляді двох наконечників, з одного боку з'єднаних гнучким магнітопроводом, а з іншого - з робочими поверхнями, що встановлюються на контрольований виріб.
 
 
Набір для візуально-оптичного, магнітопорошкового та капілярного контролю "Експерт-2" і "Експерт-1"
 
 
Комплекти для візуально-оптичного, магнітопорошкового і капілярного контролю "ЕКСПЕРТ-1", "ЕКСПЕРТ-2" призначено для проведення неруйнівного контролю візуально-оптичним, магнітопорошковим і капілярним методами за допомогою приладів і засобів, що входять до комплекту.
Комплект може експлуатуватися в цехових, лабораторних, польових умовах, на висотних об'єктах і в умовах, де енергопостачання ускладнене або неприпустиме за правилами техніки безпеки.
Комплект виконаний у вигляді переносної валізи або сумки з розміщеними в них засобами для візуально-оптичного, магнітопорошкового і капілярного методів контролю.
 
 
До комплекту входить намагнічувальний пристрій, призначений для контролю магнітопорошковим методом, у прикладеному магнітному полі, зварних швів, виявлення тріщин, закотів, непроварів, включень, флокенів тощо у феромагнітних виробах шляхом намагнічування їх поздовжнім полем намагнічувального пристрою з подальшим нанесенням магнітопорошкової суспензії та проведенням дефектації.
Пристрій на постійних магнітах виконано у вигляді двох наконечників, з одного боку з'єднаних гнучким магнітопроводом, а з іншого - з робочими поверхнями, що встановлюються на контрольований виріб.
 
 
Можлива комплектація наборів "ЕКСПЕРТ-1" і "ЕКСПЕРТ-2" намагнічувальними пристроями на електромагнітах із регульованою і нерегульованою відстанню між наконечниками; з мережевим або акумуляторним живленням.
 

КОМПЛЕКТАЦІЯ «ЕКСПЕРТ-2»

Лупа 4х

Лупа 7х

Лупа 10х вимірювальна

Штангенциркуль з глибиноміром 125 мм*

Мікрометр 0-25 мм*

Універсальний шаблон зварювальника УШЗ-3*

Вимірювач радіусів №1, №2, №3

Ліхтар мініатюрний

Дзеркало поворотне на телескопічній штанзі

Лінійка вимірювальна металева150 мм*

Кутник металевий 250 мм

Щуп №4 (0,1-1,0 мм)

Рулетка 5 м*

Маркер універсальний

Пристрій намагнічувальний на постійних магнітах*

Зразок стандартний для магнітопорошкової дефектоскопії*

Магнітна суспензія в аерозольному балоні

Ґрунт білий в аерозольному балоні

Пенетрант червоний, флюоресцентний в аерозольному балоні

Проявник в аерозольному балоні

Очищувач в аерозольному балоні

Зразок стандартний для капілярної дефектоскопії*

Пакувальна валіза (сумка)**

 * - поставляється з повіркою 

 
** - тип пакувальної валізи (сумки) може відрізнятися залежно від набору
Напишіть свій відгук