Поміст-драбина склопластикова ПСО-Д-1,5 висота опорного майданчика 1,5м

Наявність У наявності
SKU
ПСО-Д-1,5 высота опорной площадки 1,5м

Поміст-драбина склопластикова ПСО-Д-1,5 висота опорного майданчика 1,5м призначений для робіт на обладнанні підприємств елекрозв'язку замість існуючих дерев'яних чи алюмінієвих помостів. 

Помости ПСО можуть також використовуватись всередині приміщень для обслуговування електроустановок напругою до 1 кВ. Розроблені у відповідності з загальнопромисловими нормами безпеки ГОСТ 24258 «Средства подмащивания. Общие технические условия», і на основі галузевих технічних стандартів.

Для забезпечення ергономічних показників, робочі майданчики і ступеньки помостів виконані із багатошарової дерев'яної фанери. Помости ПСО мають загальнопромислове виконання (без літери «Т») - крок ступеньки 0,3м, і виконання для підприємств електрозв'язку (з літерою «Т») - крок ступеньок не більше 0,25 м. Крім того, крім нормального виконання, помости ПСО можуть бути обладнані ступеньками з двох сторін (з літерою «Д»). Для забезпечення безпеки робіт на висоті, на робочому майданчику помостів є трубчастий упор-обмежувач, що має електроізоляційне покриття.

Помости ПСО нормального виконання (ступеньки з одної сторони) мають трубчастий упор, який обмежує робочий майданчик з обох сторін. Ізолюючі властивості помостів забезпечуються склопластиковими ізолюючими тятивами. Для запобігання перекиданню і ковзанню, тятиви помостів виконані розбіжними донизу і на нижніх торцях мають гумові "черевички". Для зручності переміщення між робочими місцями, нижні торці двох тятив помостів ПСО оснащені колісною парою.

Помости не придатні для експлуатації на відкритому повітрі.

Додаткова інформація
Лестницы, стремянки, подмости Подмости передвижные

Висота помоста, м: 2,3

Висота опорного майданчика, м: 1,5

Розмах опор, м: 1,2

Ширина помоста, м: 0,71

Розміри робочого майданчика, мм: 450х450

Крок ступеньок, мм: 300

Маса, кг, не більше: 20

Напишіть свій відгук