Реєстратор струму і напруги АУДИТ-ЕКСПЕРТ РП1-1

Наявність У наявності
SKU
АУДИТ-ЭКСПЕРТ РП1-1

Реєстратор струму і напруги мережі Аудит-Експерт РП-1 дає змогу бути в курсі якості та стабільності подачі електроенергії. Цей пристрій застосовується як для оптимізації споживання електрики, так і для виявлення небажаних подій, які можуть завдати шкоди чутливій електротехніці.

Призначення реєстратора

Не вимагаючи втручання власника, реєстратор Аудит-експерт РП-1 веде облік стану електричної мережі. Із заданою періодичністю він вимірює і фіксує напругу та силу струму. Пристрій перетворює отриману інформацію - це дає можливість не тільки зчитувати дані за допомогою комп'ютера, а й також дає змогу проводити їхній аналіз і систематизацію.

Пристрій і принцип роботи

Компактний, портативний реєстратор за струмом і напругою, формально працює як двоканальний пристрій. Вбудований десятирозрядний аналого-цифровий перетворювач обробляє отримані дані. Він перетворює їх на двійковий код, який зчитується комп'ютером і стає доступним у вигляді числових значень. Уся зафіксована інформація зберігається в комірці пам'яті. Вона збереже наявні дані навіть у тому разі, якщо реєстратор втратить живлення - його джерелом є літієва батарея. Програмне забезпечення реєстратора адаптоване під ранні версії Windows (Модель 95, Модель 98, Модель 2000, Модель XP) і дає змогу працювати з Microsoft Office, найголовнішою програмою є Excel. Таким чином, можна перетворювати інформацію в таблиці та графіки, а також вести статистику та облік даних. Безпосередньо за допомогою комп'ютера здійснюється налаштування часу старту запису, міток, вимірювальних інтервалів, а також синхронізація годинника - вони відображаються на самому корпусі нашого реєстратора.

Похибка

1,5%

Струм змінної характеристики

розмір 200 Ампер

Мінімальне значення напруги

показник 50 Вольт

Максимальне значення напруги

показник 250 Вольт

Шина, що охоплюється, повинна мати обхват

30 мм

Минимальний вимірювальний інтервал

0,25 сек

Максимальний вимірювальний інтервал

1 година

Тип пам'яті

EEPROM

Об'єм пам'яті

52427 значень

Внутрішня напруга

3 В

Розмірні дані

5 x 9 x 22 сантиметрів

Маса

500 грам

УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Мінімальна температура

+ 30 °С

Максимальна температура

- 50 °С

Відносна вологість

0...95%

Напишіть свій відгук