Скоба СОЗ-50 для установки заземлення на лінії СИП

Наявність У наявності
SKU
СОЗ-50

Конструкція скоби-відведення СОЗ-50 для установки заземлення на лінії СИП виконана у вигляді П-подібного мідного стрижня (S-50 мм кв), покритого атмосферостійкою полімерною ізоляцією.

Кінцева частина скоби-відводу, призначена для установки струбцини переносного заземлення, виконана у вигляді голого мідного стрижня з кінцевим обмежувачем.

Неізольована частина скоби-відведення СОЗ-50 герметично закривається еластичним ковпачком із атмосферостійкого полімеру з високою електричною міцністю.

Скоба-відвід для установки заземлення монтується на СІП-лінію за допомогою стандартного затиску типу "СИП-СИП".

Відмінні риси скоби-відводу для установки заземлення СОЗ-50:

1. Повністю відповідають вимогам сумісності з усіма існуючими типами СІП, у тому числі й по електричній міцності ізоляції.

2. Повністю відповідають вимогам по термічній стійкості при стандартних значеннях струму КЗ.

3. Конструкція адаптера призначена для встановлення стандартних заземлень, пружинного або гвинтового типу, на повітряні лінії та не вимагає купівлі дорогих спеціалізованих байонетних адаптерів та переносних заземлень.

4. Має переріз 50 мм2 (проти 35 мм2 у С200).

5. Завдяки збільшеному перерізу, адаптер жорсткіший, не розгинається при постановці переносного заземлення.

6. Кінцевий обмежувач виключає самовільне скидання струбцини переносного заземлення, забезпечуючи більш високий рівень безпеки.

7. Полімерний матеріал захисного ковпачка зберігає еластичність у всьому діапазоні експлуатаційних температур СІП, що забезпечує зручність, безпеку та тривалий термін експлуатації скоби-відводу для встановлення заземлення СОЗ-50.

8. Застосування скоби-відведення СОЗ-50 спільно зі стандартними заземленнями, дозволяє скоротити витрати на організацію стаціонарного місця встановлення переносного заземлення на лінії СІП у 10 разів.

Напишіть свій відгук