TFH-280A, Аналоговий адресний тепловий сповіщувач

Наявність У наявності
SKU
TFH-280A

Аналоговий адресний тепловий сповіщувач TFH-280A - це сучасний сповіщувач, який може працювати у двох режимах: у режимі теплового сповіщувача з фіксованою температурою та в режимі теплового диференціального сповіщувача.

Цей сповіщувач сумісний з адресною аналоговою контрольною панеллю ADR-3000. Сповіщувач має потужний мікропроцесор, який керує тепловим чутливим елементом, здійснює обробку сигналу і двосторонній зв'язок з контрольною панеллю.

Адреса сповіщувача TFH-280A записується в пам'яті пристрою і може бути прочитана або змінена за допомогою програматора PROG-4000. Контроль за температурою навколишнього простору здійснюється за допомогою терморезистора, вихідний сигнал якого пропорційний температурі приміщення, в якому встановлено сповіщувач.


Сповіщувач TFH-280A може працювати у двох режимах, які програмуються з контрольної панелі:
1. У режимі теплового максимального сповіщувача - температуру спрацьовування можна задавати в діапазоні 50 °C - 90 °C із кроком 1 °C (122°F...194°F із кроком 1.8°F).
2. У режимі комбінованого теплового сповіщувача - диференціальний і максимальний режим. У цьому режимі сигнал тривоги подають у разі наростання температури в діапазоні від 7 °C/хв до 13 °C/хв (програмується з контрольної панелі) і водночас значення максимальної температури має становити 60 °C (140 °F).


Температуру навколишнього середовища, режим роботи, параметри тривоги можна переглянути на дисплеї контрольної панелі з використанням режиму меню Monitor Test на ADR-3000.


Сповіщувач має вбудований світлодіод статусу, який проглядається з усіх напрямків (360°). Цей світлодіод моргає в режимі нормальної роботи (черговий режим) і горить постійно в режимі тривоги.


Тепловий сповіщувач TFH-280A рекомендується використовувати в приміщеннях, у яких не можна встановити димові сповіщувачі, зокрема, це приміщення, у яких присутні випаровування або виділення диму, як-от бойлерні, котельні, кухні тощо.
Під час встановлення сповіщувача TFH-280A необхідно дотримуватися вимог NFPA 72 та місцевих нормативних документів і стандартів у сфері пожежної безпеки.


Сповіщувач має використовуватися тільки з адресною аналоговою базою TFB-180. У разі використання виносної індикаторної лампи, має використовуватися тільки TFL-1AN виробництва компанії Telefire. Для програмування адреси має використовуватися програматор PROG-4000.


Контрольна панель ADR-3000 безперервно контролює стан аналогових адресних сповіщувачів. Будь-яка несправність у сповіщувачі викличе сигнал несправності, який відобразиться на контрольній панелі..

Напишіть свій відгук