Покажчик напруги ЭКИВОЛЬТА 35-220К

Наявність У наявності
SKU
ЭКИВОЛЬТА 35-220К

Покажчик напруги контактного типу з комбінованою індикацією "ЕКІВОЛЬТА 35-220К" використовується для перевірки наявності або відсутності напруги в електроустановках змінного струму 50 Гц напругою від 35 до 220 кВ включно.

Покажчик складається з робочої, ізолюючої частини та рукоятки. Рукоятка та ізолююча частина виконані зі склопластику профільного електроізоляційного, а корпус робочої частини із матеріалу з високими діелектричними характеристиками.


Покажчик "ЕКІВОЛЬТА 35-220К" забезпечує комбіновану (візуально-акустичну) індикацію наявності напруги. При цьому візуальна імпульсна світлова індикація є основною, а акустичний сигнал додатковою.

В покажчику застосовані нові технічні рішення, що дозволяють використовувати ультраяскраві світлодіоди та джерело звукового сигналу підвищеної потужності без вбудованого джерела живлення. Ефективний затінювач забезпечує надійне розпізнавання світлового сигналу в умовах яскравого освітлення. Покажчик не вимагає заземлення робочої частини. У комплект поставки може входити пристрій УПУ-2, який призначений для визначення працездатності високовольтних покажчиків напруги.

Додаткова інформація
Способ измерения контактный
Тип индикации светозвуковая, импульсная
Максимальное рабочее напряжение, кВ до 220
  • Номінальна напруга електроустановки, кВ: 220
  • Напруга індикації, кВ не більше: 8,75
  • Інтервал між імпульсами,  сек., не більше: 1,5
  • Число ланок, шт.(включаючи рукоятку): 4
  • Довжина ізолюючої частини, мм: 2700
  • Довжина рукоятки, мм: 800
Напишіть свій відгук