Покажчик напруги ЭКИВОЛЬТА 6-10КУ

Наявність У наявності
SKU
ЭКИВОЛЬТА 6-10КУ

Покажчик напруги контактного типу з комбінованою індикацією без вбудованого джерела електроживлення «Еківольта 6-10 КУ» використовується як основний електрозахисний засіб для визначення наявності або відсутності напруги в закритих розподільних пристроях змінного струму напругою від 6 до 10 кВ включно.

Принцип дії покажчика ґрунтується на протіканні ємнісного струму через електричну схему покажчика. Індикація покажчика виконана з використанням трьох ультраяскравих світлодіодів та п'єзовипромінювача, в покажчику відсутнє вбудоване джерело електроживлення, при роботі не потрібно заземлення робочої частини.


Для забезпечення перенесення потенціалу від струмопровідних частин до електронного блоку покажчика через заземлені частини огорожі електроустановки (сітка, решітка, екран і т.д.) конструкцією покажчика передбачений щуп-подовжувач для перенесення потенціалу, що допускає одночасне торкання робочою частиною покажчика струмовідних частин РУ під напругою та заземлених частин огорожі осередку. Покажчик "Еківольта 6-10 КУ" може бути використаний як у РУ, так і на ПЛ.


Покажчик "Еківольта 6-10КУ" може поставлятися у двосекційному чи нероз'ємному виконанні.
У комплект поставки входить чохол для транспортування та зберігання покажчика у складеному стані. На вимогу замовника, до комплекту поставки може входити пристрій для перевірки працездатності покажчика (УПУ-4), для якого в чохлі є спеціальна кишеня.

Додаткова інформація
Способ измерения контактный
Тип индикации светозвуковая
Максимальное рабочее напряжение, кВ до 10
  • Номинальное напряжение электроустановки, кВ: от 6 до 10
  • Напряжение индикации, кВ, не более: 1,5
  • Время появления первого импульса, сек., не более: 1,5
  • Длительно допустимая рабочая температура: от - 40 до + 40 0С
  • Длина рукоятки, мм, не менее: 150
Напишіть свій відгук