Заземлення переносне ЗПМЗ-330-500

Наявність У наявності
SKU
ЗПМЗ-330-500

Заземлення переносне ЗПМЗ-330-500 призначене для захисту працюючих на відключених ділянках ПЛ від ураження електричним струмом у разі помилкової подачі напруги на цю ділянку або появи на ньому наведеної напруги.

Переносні заземлення ЗПМЗ забезпечують надійне та швидке заземлення фазних проводів ПЛ, за допомогою байонетного пружинного затиску, що дозволяє проводити постановку/зняття заземлення рухом «на себе».

Заземлення складається з байонетного затиску для закріплення на фазному проводі ПЛ, металевих струмопровідних ланок, ізолюючої склопластикової штанги з рукояткою, заземлюючого провідника, і струбцини для приєднання до заземлених елементів конструкції ПЛ.

Гнучкий заземлювальний провідник виготовлений із мідних жил та покритий прозорою полімерною оболонкою. Кінці дроту запресовані у кабельні наконечники. Для захисту дроту від зламу, в місцях його приєднання, є оболонки у вигляді пружин зі сталевого дроту, або полімерного матеріалу.

Для встановлення/зняття заземлення ЗПМЗ на ділянках провислих проводів ЛЕП, можлива комплектація ланкою-затиском з важільно-канатним приводом.

Додаткова інформація
Сечение проводника, мм² 25
Номинальное напряжение, кВ 500
Переріз заземлюючого провода, мм² 25
Довжина заземлюючого спуска, м 4
Маса, кг 4.5
Струм термічної стійкості протягом 3 с, кА 4
Номінальна напруга електроустановок, кВ 330-500
Кількість металевих ланок 2
Кількість ланок загальна 3
Загальна довжина штанги в зібраному вигляді, м 6
Довжина в транспортному положенні, м 2.25
Довжина каната ізолюючого, підтримуючого, м 10
Довжина каната фіксуючого, м 1
Довжина ізолюючої частини штанг, м, не менше 1
Довжина рукоятки, м, не менше 1
Напишіть свій відгук