Заземлення втичне щитове ЗПП-1-0/0-16-021

Наявність У наявності
SKU
ЗПП-1-0/0-16-021

ЗПП-1-0/0-16-021 призначено для заземлення електроустановок до 1000 В при роботах зі зняттям напруги на збірних шинах РП щитів та на обладнанні, що отримує від них живлення.

Заземлення складається з ізоляторів, гнучких проводів для заземлення та закорочування між собою струмопровідних частин всіх фаз установки, струбцини для приєднання до заземлювального пристрою та ручки-зйомника, призначеного для монтажу та демонтажу ізоляторів, плавких запобіжників усіх типорозмірів NT, а також запобіжників ПН2 і ПН-3.
Ножі ізоляторів роз'єднані між собою діелектричним проміжком усередині пластикового корпусу, що дає змогу заземлювати ланцюги лише одного споживача на шині, не порушуючи електропостачання решти споживачів.
Провід закріплений на нижніх ножах ізоляторів. Гнучкі дроти виготовлені із мідних жил, покритих прозорою полімерною оболонкою. Кінці дротів запресовані у спеціальні кабельні наконечники. Для захисту дротів від зламу, в місцях їх приєднання, є гнучкі амортизатори з полімерного матеріалу.

Додаткова інформація
Номинальное напряжение, кВ 1
Сечение проводника, мм² 16

Номінальна напруга електроустановок, кВ

220

Довжина ізолюючої частини штанг, м, не менше

2,50

Довжина рукоятки, м, не менше

0,80

Довжина заземлюючого дроту, м, не менше

10,0

Довжина кожного закорочуючого провода, м, не менше

7,0

Тип зажима

В4

Кількість зажимів, шт.

1

Кількість ізолюючих штанг, шт.

1

Переріз провода, мм.2 , не менше

25

Струм термічної стійкості протягом 3 с, кА

4,0

Маса, кг, не більше

10,0

Напишіть свій відгук