Заземлення ЗПМЗ-6-10

Наявність У наявності
SKU
ЗПМЗ-6-10

 ТУ У31.2-21191464-010-2002

Заземлення ЗПМЗ 6-10 призначене для заземлення фазних проводів на відключених ділянках ПЛ напругою до 10 кВ безпосередньо з поверхні землі.
Заземлення складається із штанги, заземлюючого гнучкого дроту та струбцини для приєднання до заземлених частин ПЛ або тимчасового штиря-заземлювача. Складова штанга заземлення складається з байонетного зажима , металевих струмопровідних ланок, а також ізолюючої частини з рукояткою.
Конструкція затиску дозволяє надійно та швидко проводити постановку/зняття заземлення рухом зверху-вниз. Металеві струмопровідні ланки виконані з алюмінієвого сплаву та мають переріз, достатній для забезпечення необхідного струму термічної стійкості. Сполучні міжсекційні скрути струмопровідних ланок мають конструкцію, що запобігає осьовому провороту, а також площа плями контакту, достатню для забезпечення необхідної термічної стійкості заземлення. Ізолювальна частина та рукоятка складової штанги виконана з профільного склопластику, покритого електроізоляційною атмосферостійкою емаллю.
Гнучкий заземлюючий провід виготовлений із мідних жил, покритих прозорою полімерною оболонкою. Кінці дроту запресовані у кабельні наконечники. Для захисту дроту від зламу, в місцях його приєднання, є амортизатори у вигляді пружин зі сталевого дроту, або полімерного матеріалу.
Додаткова інформація
Сечение проводника, мм² 25
Номинальное напряжение, кВ 10
Номінальна напруга електроустановок, кВ
10
Кількість металевих ланок
3/4
Довжина в транспортному положенні, м
2,5
Загальна довжина штанги в зібраному вигляді, м
8,1
Переріз заземлюючого провода, мм2
25
Струм термічної стійкості протягом 3 сек., кА
4
Довжина рукоятки, м, не менше
1,5
Кількість ланок загальна
4 чи 5
Довжина в транспортному положенні, м
2,25
Довжина заземлюючого спуска, м, не менше
4,5
Маса, кг, не більше
6,2
Довжина ізолюючої частини штанг, м, не менше
0,7
Напишіть свій відгук