HÖNTZSCH GmbH

Компания HÖNTZSCH GMBH

Фірма Höntzsch GmbH c 1976 року займається розробкою і виробництвом інноваційних продуктів в області технологій вимірювання витрати та швидкості потоків. На сьогоднішній день представництва компанії знаходяться в 29 країнах світу.

  • частка експортованої продукції - 35%
  • річний оборот - 4,4 млн євро

Відповідність продукції високим стандартам якості і точності підтверджується наявністю у Höntzsch GmbH таких сертифікатів і акредитацій, як ATEX, SIL, DGRL, BImSchV і ISO 9001.
Максимальний термін служби датчиків потоку, навіть в найскладніших умовах експлуатації, забезпечується застосуванням високоякісних матеріалів, таких як алюміній, нержавіюча сталь, сплав Hastelloy, тантал і титан.
Основні області застосування виробів Hontzsch GmbH: авіакосмічна, хімічна й фармацевтична промисловість; атомні електростанції, системи газоподачі, водопостачання, контролю повітряних потоків; при випробування на спеціальних стендах і в аеродинамічних трубах; при утилізації відходів і вимірах витрати біогазу.
Області вимірювань: вимірювання витрати рідини, в чистих газах і рідинах, в газах, вимір потоку газу, вимірювання витрати газу, що містять зважені частинки і конденсат, вимірювання масової витрати повітря, вимір стисненого повітря.
Головною продукцією Hontzsch GmbH є датчики потоку, вимірювальні труби, перетворювачі сигналів, переносні прилади для вимірювання витрати і швидкості потоків, температури, тиску та інших величин.

Лист про авторизацію "Hoentzsch" Німеччина

Корпоративе відео компанії Hoentzsch GmbH