Telefire FIRE & Gas Detectors

Telefire

З 1979 року компанія Telefire (Ізраїль) спеціалізується в області раннього виявлення, сигналізації і ефективного контролю пожеж будь-якого типу і їх автоматичного гасіння. За останні 30 років новаторських досліджень в галузі фізики пожеж та автоматичного пожежогасіння внесли свій вклад в розвиток нового покоління захисту за допомогою комерційних, промислових, урядових і військових програм. У компанії працюють команда інженерів і техніків, що займаються розробкою патентованих рішень завдяки власній науково-дослідної та дослідно-конструкторської роботи і виробництва. Асортимент виробів Telefire продовжує рости, реагуючи на мінливі потреби світового ринку.

TELEFIRE - одна з небагатьох компаній в світі, мають базу для розробки, виробництва і впровадження сучасних технологій для випуску високонадійних сповіщувачів та панелей управління, що забезпечують пожежну безпеку об'єкта. TELEFIRE виробляє широкий спектр систем виявлення пожежі і витоку газу-від простих безадресних до сучасних адресно-аналогових систем (firecom® технологія) c надійним захистом від помилкових тривог і простим, доступним для оператора і обслуговуючого персоналу інтерфейсом.

Адресно-аналогова система пожежної сигналізації TELEFIRE має найкраще поєднання ціна / якість серед аналогічних систем імпортного виробництва. Працює без відмов і рекламацій на об'єктах різної складності від невеликих офісів до атомних електростанцій. Має гнучку нарощувану структуру, яка забезпечується достатньою кількістю різних модулів розширення. Може працювати спільно як з адресними пожежними сповіщувачами раннього виявлення пожеж, так і з традиційними безадресними.