АТВТ "ЕЛЕКТРОПРИЛАД"

Завод 'Электроприбор'

Завод "Електроприлад" (м. Єреван) заснований 1957 році і протягом багатьох років є одним з лідерів у виробництві засобів електрозахисту, контрольно-вимірювальних приладів, приладів теплотехнічного контролю, а також виробів з композиційних матеріалів. Протягом останніх 15-ти років завдяки прогресивним науково-технічним розробкам продукція було модернізовано і значно розширено спектр найменувань. Нинішній перелік продукції налічує більше 130 найменувань приладів.

Підприємство тісно співпрацює з визнаними світовими лідерами в галузі енергетики, у виробництві засобів електрозахисту і контрольно-вимірювальних приладів, постійно бере участь в галузевих виставках і науково-практичних конференціях у багатьох країнах світу і знаходиться в постійному контакті зі споживачами. Завдяки цьому завод здійснює збут продукції в більшість країн СНД (Україна, Білорусь, Молдова, Казахстан та ін.) І в країни далекого зарубіжжя: Єгипет, Туриця, Індія, країни Африки.

Підтримання якості продукції на високому рівні і постійний контроль дозволили в квітні 2002 року отримати міжнародний сертифікат ISO 9001.

З жовтня 2002 року вся продукція АТВТ «Електроприлад» випускається під зареєстрованою торговою маркою ELPRIB ®

ТОВ «ЕКСІМ-ПРИЛАД» представляє продукцію заводу АТВТ «Електроприлад» в Україні та Молдові, здійснюючи продаж і гарантійне обслуговування виробів. Ми придбали постійних клієнтів і створили дилерську мережу, яка охоплює майже всі регіони України. Нашими покупцями і замовниками є підприємства всіх галузей промисловості, енергетики, транспорту, а також с / г та лісового господарства.

Основними конкурентними перевагами продукції АТВТ «Електроприлад» є:

  • невеликі терміни поставок (основні позиції постійно присутні на складі продукції)
  • виготовлення спеціальних модифікацій продукції за заявкою технічних фахівців
  • висока якість продукції, підтверджене міжнародними сертифікатами і документами, виданими компетентними органами в Україні (Держнаглядохоронпраці, Мінпаливенерго, УкрЦСМ), електрозахисні засоби відповідають нормативам з охорони праці ДНАОП 1.1.10-1.07-01
  • конкурентна на українському ринку ціна
  • забезпечення доставки на підприємство.

Завантажити вкладення:

 

Сертифікат дилера